نیمرو با تست مخصوص ولنتاین

زمان آماده سازی
10 دقیقه
زمان پخت و پز
8 دقیقه
سطح آشپزی
راحت
مناسب برای
1 نفر
وعده غذایی
صبحانه
ارسال شده توسط
ارسال شده در
1 عدد متوسط
نان تست
1 عدد متوسط
تخم مرغ
0 به میزان لازم
نمک
0 به میزان لازم
فلفل سیاه
1 عدد متوسط
ورق ژامبون
25 گرم
کره
نیمرو با تست مخصوص ولنتاین

نیمرو یکی از ساده‌ترین غذاهایی است که با تخم‌ مرغ درست می‌شود و بیشتر در وعده صبحانه سرو می‌شود.

برای تهیه نیمرو تخم مرغ را در ظرف داغ حاوی کره یا روغن می‌ریزند و نمک و فلفل به آن اضافه می‌کنند. هنگامیکه تخم مرغ از حالت خامی درآمد و خود را گرفت نیمرو درست شده‌است.

نیمرو را می‌توان با نان تست نیز سرو کرد. همچنین در کنار نیمرو می‌توان از انواع مخلفات مانند پنیر، گوجه‌فرنگی، نخود،هویج استفاده کرد. همراه نیمرو می‌توان کمی گوشت ورقه ای یا کالباس نیز سرخ کرد تا یک وعدهٔ کامل غذایی شود.

تخم مرغ پر از چیزهای مغذی، ویتامین‌های A, D، B12 است. نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد افرادی که به‌طور منظم تخم مرغ مصرف می‌کنند سیستم ایمنی بهتری دارند. با اضافه کردن فلفل سیاه به تخم مرغ بسیاری از بیماری‌ها را می‌توان درمان کرد یا از بین برد. همچنین این خوراک یا غذا باعث عضله‌سازی بهتر، بالابردن میزان گلبول‌های قرمز، کم کردن برخی مشکلات چشمی و … می‌باشد.

خوردن نیمرو برای زنان بسیار مفید است.

در این رسپی نیمرو با تست مخصوص ولنتاین آموزش داده شده است. نیمرو با تست مخصوص ولنتاین صبحانه ای جالب و خوشمزه برای روز ولنتاین می باشد.

برای تهیه نیمرو با تست مخصوص ولنتاین ، در صورت مشکل داشتن در تبدیل واحد ها، از سایدبار سمت چپ این صفحه استفاده نمایید.

(رسپی نیمرو با تست مخصوص ولنتاین توسط تیم آشپزخانک ترجمه شده است. در صورت کپی برداری منبع آن ذکر شود.)

رسپی نیمرو با تست مخصوص ولنتاین از edimfood.ru

  1. ژامبون را به نوارهای باریک برش دهید و داخل تابه که نصف مقدار کره را ریخته اید، تفت دهید سپس آن را داخل بشقاب بگذارید. داخل نان تست را با قالب قلب مناسبی قالب بزنید (یا با استفاده از چاقو ببرید) سپس یک طرف نان را نیز داخل تابه کمی تفت دهید تا طلایی شود.
  2. داخل تابه باقیمانده کره را بریزید و صبر کنید تا ذوب شود. نان تست از طرف طلایی نشده آن، داخل تابه بگذارید و یک تخم مرغ داخل آن بشکنید و درب تابه را بگذارید و صبر کنید تا تخم مرغ بر روی حرارت کم بپزد. تست قلب شکل را نیز کمی در کره تفت دهید سپس نیمرو و تست قلبی شکل را به کمک کفگیر به بشقاب منتقل کنید، روی آن نمک و فلفل بریزید و با نوار های ژامبون سرو نمایید.
  3. نکته: می توان این صبحانه را داخل فر و بر روی کاغذ روغنی کمی چرب شده که بر روی سینی فر پهن کرده اید، هم درست کرد.

برای نظر دادن اولین نفر باشید!

شما باید logged in تا بتوانید نظر خود را ارسال نمایید.