قلب های شکلاتی با نان تست

زمان آماده سازی
15 دقیقه
سطح آشپزی
راحت
مناسب برای
2 نفر
وعده غذایی
صبحانه
ارسال شده توسط
ارسال شده در
2 عدد متوسط
نان تست
1 ق غذاخوری
نوتلا
4 عدد متوسط
توت فرنگی
قلب های شکلاتی با نان تست

نان تُست نوعی نان ورقه شده انگلیسی است که با قرار دادن آن در مقابل حرارت، برشته شده است.

این نان در اکثر نقاط دنیا برای وعده صبحانه مصرف می‌شود. همچنین در رژیم غذایی افرادی که ناراحتی معده یا روده دارند ین نوع نان به کار می‌رود. معمولاً روی نان تست کره یا مارگارین می‌مالند که این کره با حرارت نان تست شده آب می‌شود وجذب نان می‌گردد.

فرانسوی‌ها عقیده دارند که چون خانه‌های مردم انگلستان خیلی سرد بود، آنها این نوع نان را اختراع نمودند تا با استفاده از حرارت نان، بتوانند کره را در سطح نان پخش کنند.
نان تست را می‌توان با مربا و مارمالاد مصرف نمود که بخش اصلی یک صبحانه انگلیسی را تشکیل می‌دهند. از نان تست برای تهیه انواع ساندویچ هم استفاده می‌شود.

می‌توان نان تست را بصورت تکه‌های ریز کرده و به آن ادویه‌جات و انواع چاشنی اضافه کرد. از این تکه‌های نان تست مزه دار، در انواعسالادها یا دیگر خوراک‌ها استفاده می‌شود.
این نان جزو نان‌های وارد شده به سفره ایرانی است که مصرف آن رایج نشده است. در ایران برای خوردن صبحانه با پنیر، کره و مربا یاعسل و یا تهیه ساندویچ استفاده می‌شود.

معمولاً نان تست را با قرار دادن داخل دستگاه برقی تستر برشته می‌کنند. همچنین می‌توان این نوع نان را داخل فر و روی سینی آن برشته و تست نمود.

در این رسپی قلب های شکلاتی با نان تست آموزش داده شده است. قلب های شکلاتی با نان تست صبحانه ساده و خوشمزه ای برای روز ولنتاین می باشد.

برای تهیه قلب های شکلاتی با نان تست ، در صورت مشکل داشتن در تبدیل واحد ها، از سایدبار سمت چپ این صفحه استفاده نمایید.

(رسپی قلب های شکلاتی با نان تست توسط تیم آشپزخانک ترجمه شده است. در صورت کپی برداری منبع آن ذکر شود.)

رسپی قلب های شکلاتی با نان تست از  taste.com.au

  1. توت فرنگی ها را بشویید سپس با چاقوی تیزی آن ها را به شکل قلب فرم دهید و بعد آن ها را نازک اسلایس کنید.
  2. با استفاده از قالب 8 سانتی قلب، نان تست ها را قالب بزنید و روی آن ها نوتلا (یا شکلات مذاب و یا کرم شکلات فندوقی) پخش کنید سپس اسلایس های توت فرنگی را روی آن ها بچینید و سرو کنید.

برای نظر دادن اولین نفر باشید!

شما باید logged in تا بتوانید نظر خود را ارسال نمایید.