سوسیس با بیکن

زمان آماده سازی
10 دقیقه
زمان پخت و پز
15 دقیقه
سطح آشپزی
راحت
مناسب برای
8 نفر
وعده غذایی
شام
ارسال شده توسط
ارسال شده در
16 عدد متوسط
سوسیس
8 عدد متوسط
بیکن (ورق)
سوسیس با بیکن

سوسیس نوعی غذای آماده است که از گوشت چرخ‌کرده به همراه چربی حیوانی، نمک، ادویه و گاهی اوقات گیاهان معطر تهیه می‌شود.

معمولاً روی سوسیس‌ها، نوعی پوشش قرار می‌گیرد و در قدیم، این پوشش را از روده حیوانات تهیه می‌کردند. امروزه جنس این رویه‌ها معمولاً از کلاژن یا سلولز و یا حتی پلاستیک، می‌باشد. سوسیس‌ها به دلیل مواد نگهدارنده افزوده شده به آنها، تاریخ مصرف طولانی مدتی دارند.

سوسیس از واژه فرانسوی کهن saussich که خود ازواژه لاتین salsus به معنی نمک زده گرفته شده، پدید آمده است و امروزه مفهوم این کلمه به Sausage تغییر یافته است چرا که روش تهیه آن تغییر کرده است و از روش‌های مختلف برای تهیه آن استفاده می‌شود.

هات‌داگ ساندویچی گرم شامل سوسیس (معمولاً فرانکفورتر) طبخ شده -به صورت بخارپز یا گریل شده (آتش پز)- و نان فانتزی نرمِ مخصوص هات‌داگ است که به آن کاهو سس خردل سس کچاپ و ادویه جات نیز زده می‌شود و انواع و اندازه‌های مختلفی دارد.

بیکن در واقعیت گوشت خوک نمک سود شده است که به دو صورت دودی و خشک کردن، فرآوری می‌شود. امروزه در کشور‌های اسلامی انواعی از بیکن‌ها وجود دارد که با گوشت مرغ، گوساله و بوقلمون تهیه می‌شود.

در این رسپی سوسیس با بیکن آموزش داده شده است. این غذا برای شام کریسمس و یا همراه با مرغ رست شده سرو می شود.

برای تهیه سوسیس با بیکن ، در صورت مشکل داشتن در تبدیل واحد ها، از سایدبار سمت چپ این صفحه استفاده نمایید.

رسپی سوسیس با بیکن از bbc.com

  1. فر را با دمای 200 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود.
  2. هر ورق بیکن (مرغ یا گوشت) را بر روی تخته آشپزی قرار دهید و به آرامی با استفاده از چاقو آن را بکشید تا بیکن ها صاف شوند سپس از وسط آن ها را نصف کنید. هر بیکن (نصف شده) را دور سوسیس بپیچید و با خلال دندان آن را محکم کنید.
  3. سوسیس ها را بر روی سینی فر (که از قبل آن ها مقدار خیلی کمی چرب کرده اید و یا کاغذ روغنی انداخته اید) بچینید و برای مدت 15 دقیقه داخل فر قرار دهید تا طلایی شوند.

برای نظر دادن اولین نفر باشید!

شما باید logged in تا بتوانید نظر خود را ارسال نمایید.