ساندویچ رپ کره بادام زمینی و موز

زمان آماده سازی
10 دقیقه
سطح آشپزی
راحت
مناسب برای
4 نفر
وعده غذایی
صبحانه
ارسال شده توسط
ارسال شده در
1/2 فنجان
کره بادام زمینی
4 عدد متوسط
نان تورتیا
4 ق غذاخوری
عسل
2 عدد کوچک
موز
1/4 فنجان
شکلات چیپسی
ساندویچ رپ کره بادام زمینی و موز

ساندویچ رپ (Wrap) یک نوع ساندویچ است که از نان گرد پیچیده شده دور یک سری مواد تهیه می‌شود. نانی که در رپ استفاده می‌شود نان گندم بوده و ممکن است تورتیلا، پیتا یا لواش باشد.

مواد داخل این ساندویچ شامل گوشت سرد ورقه‌ای (مانند کالباس) یا مرغ یا ماهی، کاهو خردشده، گوجه خرد شده یا پیکو دی گالو، گوآکاموله، قارچ سرخ‌شده، بیکن، پیاز گریل‌شده، پنیر و انواع سس‌ها مانند رنچ یا خردل عسلی می‌شود.

کره بادام زمینی گونه‌ای از کره است که از بادام زمینی به دست می‌آید. کره بادام زمینی در دو نوع تولید می‌شود. نوع نخست نرم است و تنها شامل کره می‌باشد اما در نوع دوم تکه‌های خرد شده بادام زمینی نیز به کره اضافه می گردد.

 بادام زمینی و کره آن، منبع خوب و با صرفه‌ای از پروتئین هستند و بیشتر ویتامین‌ها و املاحی را که به سختی به‌دست می آیند، تأمین می‌کنند که این ویتامین‌ها و املاح شامل اسید فولیک، ویتامین ای، مس، سلنیوم، منیزیم، روی و همچنین رنگدانه‌های گیاهی و فیبر خوراکی می‌باشد.

در این رسپی ساندویچ رپ کره بادام زمینی و موز آموزش داده شده است.

برای تهیه ساندویچ رپ کره بادام زمینی و موز ، در صورت مشکل داشتن در تبدیل واحد ها، از سایدبار سمت چپ این صفحه استفاده نمایید.

(رسپی ساندویچ رپ کره بادام زمینی و موز توسط تیم آشپزخانک ترجمه شده است. در صورت کپی برداری منبع آن ذکر شود.)

رسپی ساندویچ رپ کره بادام زمینی و موز از bettycrocker.com

  1. 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی را بر روی هر نان پخش کنید سپس 1 قاشق غذاخوری عسل روی هر نان بریزید و روی آن موز حلقه شده و شکلات چیپسی بریزید و آن را بپیچید و از وسط برش دهید و سرو نمایید.

برای نظر دادن اولین نفر باشید!

شما باید logged in تا بتوانید نظر خود را ارسال نمایید.