کدام خوراکی‌ها شما را می‌کُشد؟

کدام خوراکی‌ها شما را می‌کُشد؟

کدام خوراکی‌ها شما را می‌کُشد؟

عده‌ای از افراد فکر می‌کنند که تنها مصرف بیش از حد قلیان و سیگار آن‌ها را دچار پیری زودرس و مرگ می‌کند، اما باید بدانید که مصرف مواد غذایی سالم هم مانند موارد زیر می‌تواند باعث تداخل در وضعیت جسمانی و بستری شدن شما در بیمارستان شود.

کلم
طبق پژوهش‌های علمی مصرف زیاد سبزیجات کلمی با اینکه سرشار از مواد مغذی مانند بروکلی است باعث ایجاد مشکلات قلبی زیاد و کم کاری تیروئید در بدن می‌شود و شما را سریع‌تر به کام مرگ می‌کشاند.

تن ماهی


از آن‌جایی که در کنسرو‌ها و ماهی مقدار زیادی جیوه پیدا می‌شود مصرف آن برای همه انسان‌ها مخصوصا کودکان و بانوان باردار به هیچ وجه توصیه نمی‌شود چرا که خوردن جیوه باعث مسمومیت‌های زیادی مانند ناتوانی انگشتان و مشکلات شنوایی زیادی خواهد شد که حتی می‌تواند در عملکرد ذهن و یادگیری تداخل ایجاد کند.

مصرف شیرین بیان
خوردن بیش از اندازه  شیرین بیان سیاه به علت ترکیب گلیسیرین  باعث مشکلات قلبی و فشار خون بالا خواهد شد.

مصرف انواع ویتامین‌ها
بسیاری از افراد با تصور نادرست هنگام سرماخوردگی به استفاده از ویتامین‌ها روی می‌آورند، اما با وجود اینکه این ویتامین‌ها برای بدن مفید هستند، اما مصرف بیش از حد آن‌ها مانند ویتامین A منجر به سرطان‌های خفیف و ایجاد مشکل در سیستم عصبی خواهد شد.

قارچ‌ها
خوردن قارچ‌های خوراکی در کشور‌های گوناگون در هنگام تفریح به علت ترکیبات سمی زیاد در خود می‌تواند منجر به توهم و تشنج در شما شود. توصیه ما به شما این است که قبل از مصرف قارچ‌های خوراکی از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل فرمایید./منبع:yjc

کدام خوراکی‌ها شما را می‌کُشد؟

پست های مرتبط

دسته بندی ها: دانستنی های آشپزی

برای نظر دادن اولین نفر باشید!

شما باید logged in تا بتوانید نظر خود را ارسال نمایید.